Telefon :  0312 922 0 912  (0312) 922 0 912  Müşteri Hizmetleri  Müşteri Hizmetleri

Sağlığınız ve Güzelliğiniz İçin İhtiyacınız Olan Herşey, Farmasağlık.com'da..

Gizlilik ve Güvenlik

 

 

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kurallarının amacı Farmasaglik.com ‘da yaptığınız alışverişlerde, bu hizmeti alırken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemektir.

Farmasaglik.com  Gizlilik ve Güvenlik Politikası Kapsamı :

Bu gizlilik ve güvenlik politikası Farmasaglik.com  URL'si ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.

* Farmasaglik.com , tüm müşterilere ait bilgileri (fatura adresi, teslimatadresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmayacağını taahhüt eder..

* Farmasaglik.com 'dan satınaldığınız ürünlerin doğru adrese ulaşması için üyelik işlemleri ve/veya ürün siparişi sırasında girdiğiniz teslim adresinin doğruluğundan müşteri sorumludur.

* Farmasaglik.com 'dan satınaldığınız ürünlerin hasarsız, eksiksiz ve zamanında fatura ile birlikte tesliminden sipariş sırasında seçtiğiniz nakliye/kargo firması sorumludur.

Alışveriş Güvenliği ve SSL Sertifikası

Farmasaglik.com'da kredi kartınızla yapacağınız tüm alışverişleriniz SSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Alışveriş yaparken girmiş olduğunuz kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenerek bankaya iletilmektedir. Banka tarafından sipariş tutarınız bloke edilmekte ve Farmasaglik.com'a sadece onay kodu gelmektedir. Banka onay kodunun işleme alınmasıyla birlikte siparişiniz gerçekleşmiş olacaktır. Bu işlem saniyeler içerisinde gerçekleşmektedir ve bu işlem öncesinde,sırasında ve sonrasında kredi kartı bilgileriniz sitemiz tarafından kesinlikle görülememekte ve kaydedilmemektedir. Güvenliğiniz açısından SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının durumda aktif olduğunu kontrol etmek için ödeme sayfasına geldiğinizde, öncelikle tarayıcınızın adres satırında https://www.Farmasaglik.com... şeklinde "https" ibaresinin bulunduğunu ve tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Farmasaglik.com  hangi kişisel bilgilerinizi saklar?

* Müşteriler sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilgiyi sisteme kaydetmek zorunda değildir. Ancak, Farmasaglik.com hizmetlerinden yararlanacaksanız üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekebilir.

* Herhangi bir zamanda sitemizi ziyaret ettiğinizde web sunucumuz tarayıcınızın bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder.İsteğinize bağlı olarak Farmasaglik.com cookie bilgisi, Farmasaglik.com sayfaları içinde yapmış olduğunuz ürün ve/veya magaza aramalarını saklar. Bu bilgiler sayesinde ileriki dönemlerde sitede yer alacak reklamlar ilgi duyduğunuz ürünler doğrultusunda kişiselleştirilecektir.

* Farmasaglik.com kullanıcıların kişisel bilgilerini şu nedenlerle saklar: Belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

Farmasaglik.com hangi kişisel bilgilerinizi saklamaz?

* Alışverişiniz esnasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz kesinlikle Farmasaglik.com veritabanında tutulmaz ve saklanmaz. Bu nedenle bu bilgilere ne Farmasaglik.com yetkililerinin ne de diğer 3. şahısların ulaşması mümkün değildir.

Kişisel bilgilerin güvenliği:

* Farmasaglik.com, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda mağaza, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafından taşıyıcı firmaya verilir.

Diğer Sitelere Link:

* Farmasaglik.com sayfasından diğer internet adreslerine linkler verilebilir. Farmasaglik.com link verdiği sitelerin kendi bilgi kullanımı,etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri:

* Farmasaglik.com , üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. Herhangi bir zamanda aldığınız hizmet ya da ürünle ilgili, Farmasaglik.com alışveriş sayfasıyla ilgili bildirim, tavsiye ve önerilerinizi [email protected] adresine e-posta yoluyla gönderebilirsiniz.

İçerik Kullanımı:

* Farmasaglik.com 'da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz, Farmasaglik.com'un yazılı izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

*Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya, dağıtım, veya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir.Değilseniz,Farmasaglik.com 'un izni olmadan, buradaki herşeyi diğer serverlara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tahdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri Farmasaglik.com tarafından zaman zaman güncellenmektedir. Yapılan güncellemleri kontrol etmek kullanıcıların sorumluluğundadır.

 

Farmasaglik.com

[profiler]
Memory usage: real: 29622272, emalloc: 28924696
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem